Домофони постійно вдосконалюються, набуваючи все нових корисних функцій. Це призводить до збільшення їх ефективності. Але, також, і до складності монтажу і налаштування відеодомофона.
Ми намагаємося максимально допомогти Вам при виборі, плануванні та встановленні домофонної системи. Тому працюємо в трьох напрямках:

Всі наші менеджери мають багаторічний досвід роботи в сфері охоронного відеоспостереження і домофонів. Кожен пройшов «школу монтажу на об'єкті» і має практичні знання в підборі обладнання під Ваші задачі.

Якщо Ви вважаєте, що консультація по телефону не на 100% ефективна - замовте виїзд майстра до Вас на об'єкт. Ми з Вами виберемо зручну дату огляду, приїде майстер і вже більш детально розгляне всі нюанси об'єкта, підбере необхідне обладнання, порахує вартість монтажу (якщо потрібно) і відправить Вам готову пропозицію на пошту. На час війни ми вимушені встановити вартість виїзду на огляд 300грн

Ми спеціально сформували в нашій компанії інсталяційний відділ, щоб мати можливість проводити монтажі домофонів своїми руками. Так ми впевнені, що установка пройде якісно і охайно. А обладнення - правильно налаштоване і повністю «розкриє» потенціал своїх функцій.